Bitumiczna emulsja hydroizolacyjna

Konserwacja podwozia przy pomocy środków bitumicznych (takich jak np. Uszczelniająca, bezrozpuszczalnikowa, bitumiczna emulsja z dodatkiem włókien, przeznaczona do ogólnego zastosowania. Dwukomponentowa, wysokoelastyczna, bitumiczna emulsja hydroizolacyjna z dodatkiem kulek polistyrenowych. Masa zalewowa na gorąco, asfalt – sprawdzi się najlepiej jako wypełnienie do nawierzchni ulic czy parkingów. Masa asfaltowa na zimno posiada szerokie zastosowanie w naprawach różnego rodzajów powierzchni. Gotowa masa asfaltowa na zimno nadaje się od razu do napraw np.

Należy pamiętać o tym, że masy bitumiczne muszą być nakładane na dobrze oczyszczone, chłonne powierzchnie. W niektórych przypadkach konieczne będzie wykonanie tynku, albo zastosowanie odpowiedniego gruntu zwiększającego przyczepność masy izolacyjnej do fundamentów. Dobrze wykonana izolacja masą bitumiczną zapewnia fundamentom bardzo skuteczną i trwałą ochronę przed wodą gruntową i deszczową. Innym rodzajem dostępnych w naszej ofercie produktów, których rola polega na uszczelnieniu łazienki i innych pomieszczeń, są masy bitumiczne składające się z połączenia wody i bitumu. Ich główne zastosowanie obejmuje zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem wilgoci i wody powierzchni poziomych i pionowych, np. Doskonale nadają się do skomplikowanych {form|type|kind} ze względu na szczególną szczelność, przyczepność i łatwość aplikacji.

Cena masy bitumicznej jest zależna przede wszystkim od jej typu oraz przeznaczenia. Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych .

Używa się ich do wykonywania pionowych izolacji przeciwwilgociowych. Stosowane są również do sklejania papy i wypełniania nieszczelności w powłokach izolacyjnych. Używając lepików, prace izolacyjne prowadzi się przy temperaturze od + 5 do + 40°C. W każdym gruncie, na jakim stawiane są budynki znajduje się pewna ilość wody i w zależności od jego składu może być ona większa, albo mniejsza. Do tego dochodzi również woda deszczowa, która wsiąka w glebę.