Kompleksowe Wykończenia Wnętrz

Po wszystkich pracach zostawiamy schludną i czystą przestrzeń. Dbamy o zachowanie partnerskich relacji z naszymi klientami dlatego zawsze proponujemy atrakcyjne warunki finansowe. Przed przystąpieniem do pracy przedstawiamy pełen kosztorys.

Z dużą przyjemnością polecam tego pana do odbioru mieszkania. Odbiór mieszkania z tym panem to czystka przyjemność. Nie dość, że sympatyczny to przede wszystkim fachowiec z krwi i kości – dokładny, rzetelny i sumienny. Pomoc Pana Łukasza przy odbiorze mieszkania od dewelopera pozwoliła nam uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji w przyszłości.

Pozwala nam to sumiennie wykonywać kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz oraz cieszyć się opinią rzetelnej i przyjaznej dla klienta firmy. Naszą sztandarową wartością jest także dobra organizacja pracy. Wiemy, że branża remontowa rządzi się swoimi prawami, a niedotrzymanie terminu może mieć nieprzyjemne konsekwencje dla klienta.

Takie podstawy techniczne dają możliwość zgłębienia wszystkich zagadnień związanych z architektura wnętrz. Nie dotyczą one wyłącznie konstrukcji i formy, czy projektowania architektonicznego, ale odnoszą się także do zagadnień takich jak psychofizjologia widzenia. Nie zwlekaj i skontaktuj się w tej kwestii z nami, a w razie jakichkolwiek pytań udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi. Dzięki nam nie tylko będziesz mógł cieszyć się mieszkaniem oddanym pod klucz, ale i atrakcyjnym osiedlem Fama Jeżyce, które oferuje nowym mieszkańcom wiele udogodnień.

Takiego dostawcę warto wyszukać szukając opinii w Internecie. Ceny są zazwyczaj niższe niż te oferowane w sklepach stacjonarnych. Palenisko otwarte może być stosowane tylko w pomieszczeniu, w którym nie występuje zagrożenie wybuchem, w odległości co najmniej 6 m od łatwo zapalnych części budynku. W pomieszczeniach ze stropem drewnianym palenisko otwarte powinno mieć okap wykonany z materiałów niepalnych, wystający co najmniej poza krawędź paleniska. Wykończenie mieszkania w taki sposób, aby po zakończeniu prac wykończeniowych mógłbyś od razu się do niego wprowadzić .

Przed przystąpieniem do pracy przedstawiamy pełen kosztorys. Na Państwa życzenie możemy udzielić gwarancji na wykonane prace budowlane. Nasza firma korzysta z ubezpieczenia OC co gwarantuje bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Na każdym etapie projektu jesteśmy w stałym kontakcie mailowym i telefonicznym.