Korepetycje dla wszystkich uczniów

Szacuje się, że w Polsce z korepetycji korzysta między 50 a 60 % uczniów. Najwięcej osób korzysta z lekcji angielskiego i matematyki. Popularne są także korepetycje z chemii, fizyki, polskiego czy niemieckiego. Istnieją także specjalne firmy i szkoły prywatne, które specjalizują się w udzielaniu korepetycji. Telefony mam codziennie, od września nie przyjmuję już nowych uczniów – mówi Weronika, studentka, która od trzech lat udziela korepetycji.

Uczymy metodą akademicką charakteryzującą się podziałem zajęć pomiędzy część teoretyczną oraz praktyczne warsztaty podczas, których pracujemy nad zadaniami oraz strategią egzaminacyjną. Tak, Uczeń oraz Rodzic ma możliwość oceny pracy Korepetytora, a także ewentualnego zgłoszenia reklamacji Moderatorowi, co do zakresu Lekcji, jakości nauczania Nauczyciela. Istnieje możliwość zwrotu wpłaconych środków jeśli reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona. Po zalogowaniu i wybraniu lekcji pojawi się przycisk KUP, po jego naciśnięciu nastąpi przekierowanie na stronę Przelewy24 dzięki którym możesz zrealizować płatność.

Gdy spojrzeć na to, kto korepetycje kupuje, można zrozumieć, skąd te mocne tezy. Na korepetycje posyłają dzieci przede wszystkim rodzice z wyższym wykształceniem oraz mieszkańcy metropolii – w tej grupie z płatnych zajęć korzysta połowa dzieci. Na wsiach, w miastach średniej wielkości, wśród dzieci rodziców z wykształceniem podstawowym – co piąte

Staram się wytłumaczyć najlepiej, jak potrafię. Jestem cierpliwy, uważam, że każdy jest w stanie nauczyć się matematyki, wszystko zależy od podejścia i czasu spędzonego przy zadaniach. Przygotuje dobrze do sprawdzianów z danego działu, ale również do matury i tego typu egzaminów.