Meleksy w Polsce

Jest to doskonały sposób na zwiedzanie Krakowa, oraz wygodna opcja na jego poznanie. Usługę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i zorganizowanych grup turystycznych, czy biznesowych. Zapraszamy do zwiedzania Gdańska meleksem – na pokładzie małych, elektrycznych pojazdów – melex Łeba. W upalne dni chronią przed słońcem i dają chwilę przewietrzenia, w zimne ochronią przed wiatrem czy deszczem przejrzystą zasłoną. Jako ciche i bezemisyjne pojazdy świetnie sprawdzają się w przewozie od jednego do drugiego ciekawego miejsca. Kilka meleksów może zabrać całą wycieczkę.

Ruchome wydmy to niezwykłe miejsce na mapie Polski, które zauroczyło nas od pierwszego wejrzenia. Te najpopularniejsze wędrujące piaski znajdują się w pobliżu Łeby – Wydma Łącka i Czołpinie – Wydma Czołpińska. Obie znajdują się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego na północy naszego kraju w województwie pomorskim. Jadąc w kierunku Łeby do naszego noclegu, nie spodziewaliśmy się, że będziemy musieli zmienić nasze plany. Każdy kierowca przechodzi minimum tygodniowe szkolenie, to daje nam pewność, że wykona usługę na zakładanym przez nas poziomie. Na Państwa życzenie, kierowcy mogą byc ubrani elegancko .

Inne uprawnione wolnobieżne pojazdy, jak koparka, maszyna budowlana itp. Z drugiej strony, gdybym był kierowcą meleksa, nie wjechałbym do tunelu z pasażerami, mimo że przepisy tego nie zabraniają. Meleksy w Polsce mogą poruszać się po drogach publicznych zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym. Nie potrzebują rejestracji i homologacji, gdyż są uznawane za pojazdy wolnobieżne.