Plotery od Markor

Dysponujemy materiałami eksploatacyjnymi oraz częściami do większości popularnych modeli drukarek, zajmujemy się także serwisem tych mniej powszechnych. W przypadku drobnych napraw, wykonujemy je na miejscu u klienta – często wystarczy kilkadziesiąt minut, by sprzęt był już gotowy do pracy. Zajmujemy się naprawą zarówno starszych modeli, jak i nowszych, cały czas podnosimy nasze kwalifikacje, także poprzez ścisłą współpracę z producentami. Dostępność głowic, damperów, pasków i innych podzespołów zależy od popularności danego modelu. Naprawiamy głównie plotery HP, w tym urządzenia po gwarancji. Gwarancja na plotery jest realizowana przez centralny serwis HP (door-to-door). Jeśli posiadasz ploter innej marki, skontaktuj się z nami. Dzięki technologii cięcia skoncentrowaną wiązką lasera możemy obrabiać termicznie wiele delikatnych materiałów. Nie ważne co się stanie i jaka awaria dotknie Twoją firmę, zawsze możesz na nas polegać! Od doradztwa, dostarczaniu niezbędnych materiałów i produktów poprzez serwis i kreacje nowych sieci i infrastruktury Twojej firmy. Posiadamy szerokie spektrum oferowanych produktów, łącznie z własną linią tonerów. Już niedługo zamierzamy otworzyć nowoczesną linię produkcyjną tonerów, stając na najwyższym poziomie światowych producentów.

Moim zdaniem ploter po naprawie w dobrym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę. Na Twoim miejscu najpierw sprawdziłbym koszty naprawy Twojego plotera ponieważ mogą być one bardzo niskie a zakup nowego to bardzo duży wydatek i zdecydowanie nieopłacalny w przypadku drobnej awarii. Drukarki wielkoformatowe przeważnie pracują bardzo intensywnie, oczekuje się od nich bezawaryjnej pracy. Aby to zapewnić należy przeprowadzać regularne konserwacje tych urządzeń.

Systematyczne wykonywanie przeglądów i konserwacji daje Twojej firmie poczucie bezpieczeństwa i stabilność oraz gwarancję ze nie wystąpią niespodziewane przestoje w pracy. Wyciągnąć karty SIM oraz PAMIĘCI, dokonać kopii danych jeśli jest taka możliwość, dostarczyć urządzenie z naładowaną baterią i ładowarką.|Jednak w myśl zasady, że każdy powinien zajmować się tym, co potrafi robić najlepiej, chętnie pomożemy nawet w najprostszych problemach dotyczących drukarek, ploterów czy upsów. Zachęcamy również do zapoznania się z poradami dotyczącymi prostych usterek na naszym blogu . Ploter jest specjalistycznym urządzeniem, którego obsługa wymaga odpowiedniego podejścia.