Plotery sprzedaż i serwis

Dojeżdżamy na terenie całego kraju – w trybie pogotowia – szybko, bo tego potrzebujesz! Nie jesteśmy zbiurokratyzowaną korporacją, ale małym zespołem gotowym do szybkiego „gaszenia pożarów”. Zanim podjęto finalną decyzję o inwestycji w maszynę, wykonano szereg {test|check|take a look at}ów, w fabryce Heiber & Schröder, z wykorzystaniem określonych restrykcyjnie surowców do wyżej wymienionych opakowań. Tworzymy płaskorzeźby , fronty meblowe, nietypowe elementy. Nasz Dział Logistyki dostarcza urządzenia w nawet najdalsze zakątki kraju. Dysponujemy samochodami dostawczymi wyposażonymi m.in.|Bezpłatna diagnoza i dojazd na terenie Katowic i okolic. Wykonamy dla ciebie wysokiej jakości firmowe pieczątki. Doradzimy, zaproponujemy atrakcyjne ceny, a ta na koniec sprawnie zrealizujemy dla Ciebie Twoje zamówienie. Twoje pieczątki będą dokładnie takie jakie chciałeś żeby wyglądały. Regeneracja tonerów, tuszy i modułów eksploatacyjnych to nasza specjalność. Klient, który decyduje się na wypożyczenie sprzętu, zawsze ma gwarancję, że będzie on w pełni sprawny i gotowy do użytku. Doceniając nasz profesjonalny serwis Klienci bez obawy powracają by zakupić kolejne urządzenia z naszej oferty. Maszyny przez nas dostarczone i zainstalowane pracują od 20 lat. Maszyny dowozimy w całym kraju wraz z wniesieniem i szkoleniem w Twojej firmie.

Regulacja oraz kalibracja głowicy drukującej oraz inne czynności związane z przeglądem. W tej sprawie proszę kontaktować się Autoryzowanym Partnerem Serwisowym, właściwym dla Twojego produktu. Kontakt z działem pomocy technicznej Kontakt z działem pomocy technicznej Kontakt z działem pomocy technicznej Numery kontaktowe lub pomoc techniczna dot.|Po otrzymaniu zlecenia nasz serwisant kontaktuje się z klientem w celu ustalenia daty przyjazdu. W przypadku serwisu gwarancyjnego klient zobowiązany jest do okazania karty gwarancyjnej. Firma Rand posiada odpowiednią wiedzę i możliwości do serwisowania urządzeń Xerox. Możliwości partnera zostały zweryfikowane pod kątem standardów firmy Xerox. Firma Rand oferuje zaawansowane rozwiązania wielkoformatowe i posiada dużą wiedzę w tym zakresie. Do podstawowych zadań serwisanta podczas przeprowadzania konserwacji plotera należą czynności wymienione poniżej. Nasi serwisanci swoje kwalifikacje zdobyli podczas pracy w dziale produkcji. Dzięki temu od podstaw poznali stosowaną technologię oraz biorą ciągły udział w jej rozwoju. Nasz serwis znajduje się w dzielnicy Krzyki w okolicy ulicy Kościuszki i Grunwaldu.}

Dedykowany dla naszej pracowni, Państwa przedstawiciel dzięki wieloletniej współpracy doskonale orientuję się w naszych potrzebach, dlatego też darzymy Państwa firmę tak wielkim zaufaniem. Jesteśmy zadowoleni z jakości usług, poziomu doradztwa jak i oferowanego sprzętu . Śmiało polecamy firmę Markor jako solidnego partnera biznesowego. Oferujemy profesjonalny i autoryzowany serwis urządzeń wielofunkcyjnych do drukowania, kopiowania, skanowania. Posiadamy nie tylko certyfikaty ale również wiedzę i doświadczenie, które pomagają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.|przyciski numeryczne na panelach sterowania, ekrany dotykowe, pokrywy i uchwyty. W związku z sytuacją dotyczącą wirusa COVID-19 wielu klientów pyta o porady dotyczące najbezpieczniejszego sposobu czyszczenia najczęściej dotykanych obszarów urządzeń. Firma Canon zaleca stosowanie się do poniższych instrukcji dotyczących czyszczenia. W ramach stałej pomocy technicznej nasi inżynierowie dołożą wszelkich starań, aby dokładnie wyczyścić urządzenie klienta po zakończeniu pracy. Nasi autoryzowani partnerzy serwisowi Canon również stoją przed podobnymi wyzwaniami, dlatego przed wysłaniem produktu do naprawy zalecamy bezpośredni kontakt z nimi. A może chcesz zarejestrować nowy produkt lub pobrać najnowsze oprogramowanie?|Specjalizujemy się we wsparciu serwisowym dla instytucji budżetowych oraz klientów indywidualnych na terenie województwa śląsk. Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu doradztwa technicznego, sprzedaży urządzeń, opieki serwisowej oraz dostaw cześci i materiałów eksploatacyjnych.