Serwis ploterów Gdańsk

Podejmiemy się każdej naprawy opłacalnej dla klienta! Od lat zajmujemy się również sprowadzaniem i sprzedażą wysokiej jakości sprzętu poleasingowego na potrzeby małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dla Naszych Klientów wybieramy wyłącznie w pełni sprawne urządzenia, z możliwie jak najmniejszym przebiegiem i w nienagannym stanie wizualnym. W ofercie posiadamy kserokopiarki, drukarki oraz monitory. Współpraca z Państwa to sama przyjemność, jesteście partnerem profesjonalnym i rzetelnym.|Implementujemy inteligentne systemy zarządzania, umożliwiające zdalne zdiagnozowanie przyczyn problemu lub korektę parametrów maszyny minimalizując czas przestoju maszyny. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów wielkoformatowych firmy Hewlett-Packard.

Gwarantujemy nasz sprawny serwis i dostawy materiałów eksploatacyjnych w bardzo korzystnych cenach. Programy SubiektGT, RewizorGT, RachmistrzGT, Subiekt nexo, Rewizor nexo są dostępne bezpośrednio z naszego magazynu. Większość programów zakupisz u nas natychmiast , gdyż są w naszym magazynie.|Zanim zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych – więcej o RODO. Współpracujemy z Technical w zakresie serwisu urządzeń biurowych, współpraca od wielu lat charakteryzuje się rzetelnością i profesjonalizmem. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze świadczonych usług i z przyjemnością polecamy Markror Gdańsk. Jesteśmy bardzo zadowoleni z długoletniej współpracy.

Oprócz serwisowania urządzeń zapewniamy także wsparcie techniczne oraz niezbędną obsługę techniczną. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że nasze usługi świadczymy szybko, sprawnie i co najważniejsze profesjonalnie. Zakres prac obejmuje obsługę informatyczną oraz serwis różnego rodzaju urządzeń. Naprawa i konserwacja drukarek i sprzętów wielofunkcyjnych, serwis ploterów HP, przeglądy urządzeń – to tylko niektóre z realizowanych działań.|Serwisujemy zarówno najnowsze, jak i starsze urządzenia drukujące w technologii UV – HP Scitex z linii Industrial Printer oraz Press. Naprawiamy urządzenia drukujące na podłożach sztywnych w technologii HP Latex R. Zapewniamy oryginalne części zamienne. Serwis drukarek laserowych, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek wielkoformatowych, sprzętu biurowego, itd. dobór ploterów, tuszów, mediów oraz oprogramowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze urządzeń to wartość, która umacnia więzi łączące nas z Klientami i pomaga budować wieloletnie relacje biznesowe. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać podstawowe i zaawansowane problemy związane z działaniem ploterów drukujących. Nasz doświadczony świadczy dla Państwa profesjonalne usługi na terenie Wrocławia oraz pobliskich miejscowości. Od teraz nie muszą się Państwo martwić o infrastrukturę techniczną, kompleksowo zajmiemy się serwisowaniem, obsługą jak i budową nowej sieci komputerowej. Specjalnością naszego serwisu w Gliwicach jest sprzedaż, dzierżawa oraz serwis kserokopiarek oraz innego rodzaju wielofunkcyjnych urządzeń kopiujących, drukujących i skanujących. Naszym Klientom zapewniamy również pełną obsługę z zakresu wymiany materiałów eksploatacyjnych oraz pomocy technicznej .

Oferujemy pełny zakres usług związanych z naprawami, konserwacją, bieżącą obsługą i eksploatacją ploterów. Rozbudowana struktura oddziałowa – 12 lokalizacji w największych miastach Polski – to nasz duży atut, pozwalający na szybką i profesjonalną obsługę nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma Rand może oferować dostawcom rozwiązania w zakresie produktów do druku komercyjnego, jak również na potrzeby printroomów, drukarni. Firma Rand jest w stanie w pełni profesjonalnie oferować, dostarczać i serwisować zaawansowane rozwiązania firmy Canon w zakresie zarządzania obiegiem dokumentów. Firma Rand dysponuje zaawansowanymi rozwiązaniami i szeroką ofertą profesjonalnych usług do zarządzania drukiem w firmach. Możliwości partnera zostały zweryfikowane pod kątem {standard|normal|commonplace}ów firmy Canon.

Microtec opracowało wiele opatentowanych rozwiązań, szeroko stosowanych w produkcji urządzeń do druku. Z autorskich patentów firmy Microtec korzystają takie marki jak chiński Nocai w Polsce znany pod marką Pegasus oraz HandTop. Apex oferuje pełną gamę drukarek rozpoczynając od małych drukarek używanych głównie do druku gadżetów reklamowych, aż po duże drukarki flatbed dedykowane dla większych drukarni. Firma RAF-TECH jest młodą firmą z wielkimi ambicjami i zespołem o dużym doświadczeniu w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz obsługi {firm|agency} i instytucji. Dążymy aby być najlepsi, chcemy wyznaczać nowe standardy na rynku i iść o krok dalej niż konkurencja, to my chcemy kreować nowe standardy. Stawiamy na jakość i kompleksową obsługę na zasadach partnerskich.|Dzięki temu mamy absolutną pewność, że Państwa maszyny obsługują najlepsi fachowcy. Szybka, charakteryzująca się niskim kosztem eksploatacji drukarka, która pozwala zwiększyć wydajność i zapewnia wysokiej jakości wydruki na wielu rodzajach nośników. Oprogramowanie HP Designjet SmartStream oferuje funkcje zarządzania plikami PDF i rzeczywisty podgląd wydruków dzięki technologii HP Crystal Preview.