Szkoła rodzenia gdańsk

Kursy odbywać się będą w różne dni tygodnia tak, aby każdy zainteresowany znalazł dla siebie dogodny termin. Będzie również możliwość uczestniczenia w zajęciach weekendowych w ramach tzw. weekendowej szkoły rodzenia. Rejestracja do wszystkich poradni dostępna osobiście, telefonicznie, również przez osoby drugie.
Nadal jednak czujesz, że rewolucja ciążowa dotyczy szczególnie Ciebie. To przecież Twoje ciało zmienia się z dnia na dzień, Tobie zarzuca się szaleństwo hormonów, za czym idzie zmienność nastrojów, i to Ty szczególnie czekasz, z niemałą dozą lęku, na dzień “rozwiązania”.

 Jako zespół położnych, oferujemy swoją wiedzę i doświadczenie zdobyte wieloletnim stażem pracy na Trakcie Porodowym oraz Oddziale Położniczym. Zajęcia dla par spodziewających się dziecka, których celem jest przygotowanie przyszłych rodziców do narodzin potomka. Uczymy ćwiczenia w trakcie ciąży, przekazujemy informacje na temat technik porodu i łagodzenia bólu w trakcie jego trwania, karmienia piersią oraz właściwej pielęgnacji maluszka. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach, dla Waszego komfortu. 
Bezpłatna opieka położnej środowiskowej podstawowej opieki zdrowotnej przysługuje każdej kobiecie w ciąży już od 21.  Na co dzień pracuje z kobietami w najcudowniejszym momencie ich życia, w okresie ciąży i pierwszych miesiącach macierzyństwa. Mając w sobie poczucie misji i potrzebę edukowania innych, organizuje warsztaty grupowe i konsultacje indywidualne dotyczące nauki chustowania, laktacji i szeroko rozumianego wsparcia okołoporodowego. 
Na co dzień pracuję w Szpitalu na Gdańskie Zaspie na sali porodowej. Prowadzę również praktykę prywatna, chcę dzielić się wiedza i zdobytym doświadczeniem z przyszłymi rodzicami oferując im m.in rzetelną edukację przedporodowa. Więcej informacji na naszej stronie: https://szkolarodzeniagdansk.pl/oferta/