Uszczelnienie Dachu

System uszczelnienia ścian przyziemia przy zastosowaniu masy FPD przedstawia rys. System uszczelnienia ścian przyziemia przy zastosowaniu masy PMBC przedstawia rys. Izolacja pozioma powinna w sposób ciągły przechodzić w izolację pionową. Warto zaznaczyć, że podłoże na które nakłada się przeciwwodną izolację powinno być odpowiednio suche i wysezonowane. W innym przypadku mogą pojawić się wewnątrz ścian skropliny prowadzące do trwałego ich zawilgocenia. Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania).

Dach jest niejako na pierwszej linii frontu, jeśli chodzi o działanie wielu niekorzystnych czynników. Stale bombardowany przez deszcz, śnieg, wiatr i niskie temperatury musi być naprawdę wytrzymały, aby jego jakość po kilku latach nie ulega diametralnej zmianie na gorsze. W przypadku tradycyjnych rozwiązań, na przykład papy, takie rzeczy się niestety dzieją, a więc pokrycie dachowe ulega pęknięciom i rozerwaniom, a dach zaczyna przeciekać.

Innym specjalnym rodzajem membran bentonitowych są kompozytowe membrany hydroizolacyjne składające się z grubej warstwy bentonitu sodowego, zespolonej z geomembraną polimerową i osłoniętej silikonowaną powłoką separacyjną. Są one bardzo elastyczne i wytrzymałe, odporne na ciśnienie hydrostatyczne przekraczające nawet 60 metrów słupa wody. O wysokiej wytrzymałości mechanicznej, nie zawierające plastyfikatorów a także spełniające wymagania zrównoważonego rozwoju.

Zapewnia ona ochronę elementów budynku lub trwających budów przed niepożądanym działaniem wód gruntowych. „pomieszczeń wilgotnych lub mokrych”, ale także na terenach podmokłych, gdzie wody gruntowe są stale na wysokim poziomie. Przedostająca się woda może zagrażać całemu budynkowi, jak i nieść ze sobą agresywne środki chemiczne przenikające m. Hydroizolacje dachów przy użyciu płynnej membrany dachowej Emulbit wykonujemy na powierzchniach dachowych krytych m.in. Wykorzystywana płynna membrana dachowa cechuje się wysoką odpornością na trudne warunki atmosferyczne, dobrą wytrzymałością i niskim obciążeniem dla konstrukcji dachu.