W restauracji panuje bardzo miła atmosfera

Cała restauracja jest duża i przestronna, a za sprawą foteli i kanap w różnych odcieniach jest tam naprawdę przytulnie. Lustra w drewnianych ramach, wielkie lampy i malowidła na suficie dodają wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo możecie obserwować pracę kucharzy, siadając przy tzw. Chef’s desk z widokiem na otwartą kuchnię. Masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Stawiamy na prostotę kuchni śródziemnomorskiej, jednocześnie serwując potrawy w sposób niebanalny. Co tydzień w naszej karcie pojawiają się nowe, weekendowe propozycje, a od czwartku do niedzieli główną rolę odgrywają owoce morza. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym menu i odwiedzenia naszej restauracji. Nie ograniczamy się tylko do współpracy z firmami! Restauracja Gdańsk zaprasza!

W tym przypadku pojechałem na koniec Gliwic, do Ostropy, gdzie zjadłem najlepszego steka od czasu powrotu z Wielkiej Brytanii. Lokal utrzymany w klimacie Dzikiego Zachodu ma bogate menu, a w nim nie byle co! Wołowina serwowana w gliwickiej restauracji to wysoka jakość i bardzo dobre przygotowanie. Na Śląsku może nie brakuje knajp specjalizujących się w stekach, ale mimo wszystko jest ich niewiele. Stek Chata Gliwice jest w stanie zaspokoić potrzeby miłośników tego mięsa. Bar z sushi w okolicach gliwickiego rynku, który powinien poznać każdy fan japońskiej kuchni.

Najważniejsze – tak wyszukanych smakowych połączeń ze świecą szukać. A jeśli wolicie przygotować lunch w domu, mamy dla was specjalną promocję na książkę „Street meals. Żarcie z ulicy” z mnóstwem informacji o ulicznym jedzeniu i 50 przepisami z całego świata. To jedno z najczęściej zadawanych pytań słyszanych w niemalże każdym biurze – “gdzie jemy dziś lunch?

W restauracji panuje bardzo miła atmosfera. Świetne miejsce na imprezę rodzinną z gwarancją świetnej kuchni i profesjonalnej obsługi kelnerskiej. Gorąco wszystkim polecam, przepyszne jedzenie w super cenie.Dostawa punktualnie, wszystko bardzo dobrze zapakowane. BulwaR dzięki swej centralnej lokalizacji realizuje dowóz do wszystkich stref i osiedli w Poznaniu. Dowozy zamówionych u nas potraw realizujemy także na trenie praktycznie całej aglomeracji poznańskiej i w gminach z Poznaniem sąsiadujących. Nasza kuchnia opiera się na prostych świeżych produktach.

To ważne, bo miejsce z klimatem i indywidualnym charakterem przyciąga jak magnes. Może wieczory jazzowe z muzyką na żywo, a może degustacja win z lokalnych winiarni? Zastanów się, jakie atrakcje oferują okoliczne knajpki, czego brakuje u ciebie, jak gości spędzają wolny czas? Może warto byłoby zrobić strefę ciszy z wygodnymi fotelami, regałem książek i aktualną prasą? Może kącik zabaw dla dzieci, z zabawkami, stoliczkiem do zajęć plastycznych i animatorem w określonych godzinach? Zastanów się, co możesz zorganizować i jakiego rodzaju gości możesz dzięki temu przyciągnąć do swojego hotelu.