Wycieczka na wydmy

Po wędrówce czeka nas jeszcze jedna atrakcja a mianowicie spływ spokojną rzeką, którą dopływamy do samego morza. Przed południem polecamy wycieczkę melexem z Łeby do Słowińskiego Parku Narodowego aby zobaczyć ruchome wydmy i pustynny krajobraz. Dalszą część dnia spędzamy według własnego uznania i jeżeli pogoda pozwoli możemy poleniuchować na plaży. Można ją nieco skrócić i w kierunku wydm pojechać Melexem lub wypożyczonym rowerem.

Gdy odwiedziłeś już większość głośnych i zatłoczonych miejscowości na wybrzeżu, z pewnością nie raz tęskniłeś za ciszą, spokojem i plażą na której w pełni sezonu możesz mieć swobodę. Żywimy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie, wszystkich miłych Gości rodzinno – dziecinnych serdecznie zapraszamy. W okolicy znajdziecie mnóstwo miejsca do rowerowych, pieszych i konnych wycieczek. Klientelę, dla stałych Gości rezerwujemy całuska. Wszystkich, zarówno stałych jak i nowych rodzinno-dziecinnych serdecznie zapraszamy.

Nasi Goście mogą zwiedzićciekawe miejsca w Ustce, skorzystać z uroków jazdy konnej, przejechać się rowerem lub po prostu pospacerować wśród pięknej zewsząd otaczającej przyrody. Dysponujemy pokojami2,3-osobowymi, apartamentem dwupokojowym typu studio, a także mamy do zaoferowania domek turystyczny oraz oddzielne mieszkanie. Teren naszego domu jest ogrodzony, z możliwością parkowania kilku samochodów. Tarasami lub balkonami, grillami, sprzętem plażowym, pościelą, parkingiem, internetem, placem zabaw, rowerami. Teren posesji jest zadbany z miejscami parkingowymi dla gości. Dostępny jest równieżduży ogród gdzie można zrobić grilla oraz wypocząć.

Parki zabaw i rozrywki, baseny, kąpieliska, sale zabaw poszukują pracowników do utrzymywania porządku, obsługi atrakcji na terenie parku i prowadzenie gier i zabaw. W wielu miejscach praca możliwa od poniedziałku do piątku, lub tylko w weekendy, kiedy parki rozrywki zwykle przechodzą oblężenie. Apartamenty Nautilus są położone w urokliwej części Łeby. Spokojna okolica przy niewielkiej odległości zarówno od plaży jak i ścisłego centrum jest ogromną zaletą naszej lokalizacji.

Firma zajmująca się obsługą ruchu turystycznego w Helu poszukuje pracowników na stanowisko kierowca pojazdu elektrycznego MELEX w terminie od czerwca do września w sezonie letnim 2021. Praca polega na obwożeniu turystów po najciekawszych miejscach w Helu takich jak Latarnia Morska, Cypel, Fokarium, muzea itp. Posiadamy dwa nowe, ośmioosobowe pojazdy, dzięki którym praca będzie skuteczniejsza i przyjemniejsza. Poruszymy niebo i ziemię, żebyś znalazł wymarzoną nieruchomość. Wybierzemy najlepszych agentów i przekażemy informacje, jaka nieruchomość spełni Twoje oczekiwania.

W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, kawiarnie oraz ciągi małej gastronomii. Smaczne wyżywienie w dużym wyborze zapewniają okoliczne jadalnie i stołówki, z których najbliższa oddalona jest 50m od naszego budynku. Elegancko zaaranżowane wnętrza i gustownie dobrane detale pozwolą Państwu poczuć, że dołożyliśmy wszelkich starań by czas spędzony w naszej Willi Łysica był czasem pełnego relaksu i odpoczynku.