Zapraszamy do Łeby

Tego wszystkiego dowiesz się z naszych aktualności. Zaglądajcie często by być na bieżąco z tym co dzieje się w Łebie. Łeba to wspaniałe miejsce na spędzenie wakacji.

Nasze wycieczki meleksem po Łebie to przewóz pasażerów i pełna narracja wraz z lektorem. Dysponujemy asortymentem różnych pojazdów, dużych i małych. Obsługujemy również duże zorganizowane grupy. Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 24 czerwca 2022 r.

Powstający budynek przy Leśnej.Radni upoważnili prezydenta do wydzierżawienia kortów tenisowych na 20 lat bez przetargu powstałemu w ub. Stowarzyszeniu „Sopot Tenis Klub” przy Ceynowy 5. W tej sprawie podczas sesji wypowiadała się Elżbieta Jakubiak, którą sąd wyznaczył na przedstawiciela stowarzyszenia „Sopocki Klub Tenisowy” do prowadzenia jego bieżącej działalności. Poinformowała ona radnych, że będzie rozważać kroki w kierunku unieważnienia uchwały o dzierżawie. Przedstawiła stanowisko oraz wyrok Sądu Najwyższego, zgodnie z którym stowarzyszenie „Sopocki Klub Tenisowy” powinno stać się użytkownikiem wieczystym dzierżawionego terenu kortów.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Przewoźnik wyposażony jest w środki ochrony indywidualnej (przyłbicę, maseczkę ochronną oraz rękawice jednorazowe). W pojeździe zamontowana jest przesłona ochronna oddzielająca kierowcę od pasażera.

Prowadzimy wypożyczalnię rowerów, motocykli, skuterów, przyczepek rowerowych, gokartów, wózków dziecięcych, hulajnóg elektrycznych. W naszej wypożyczalni każdy Klient może liczyć na wyjątkowe traktowanie. Zapraszamy także do skorzystania z naszych meleksów. Tysiące młodych ludzi z całej Europy jest w drodze do Santiago de Composteli, gdzie jutro rozpocznie się Europejska Pielgrzymka Młodzieży.