Zwoedzanie Łeby

Taki przewóz może być wykonywany w określonej częstotliwości i wciąż będzie przewozem okazjonalnym. Meleks Łeba to pojazd, który pozwala na dokładne poznanie zwiedzanego miejsca, podziwianie pięknych widoków oraz poznanie otaczającej przyrody. Transport nim to similar zalety, które są niezwykłe. Każdy turysta odwiedzający Jastrzębią Górę musi koniecznie skorzystać z przejażdżki meleksem, który jest dostępny siedem dni w tygodniu, zwłaszcza w okresie letnim. Transport nim jest szybki oraz bardzo tani.

Podczas przejazdu słyszą Państwo z głośników nagranie przygotowane przez przewodnika i czytane przez native speakera. Wybraliśmy najważniejsze i najciekawsze informacje, by mogli Państwo poznać specyfikę mijanych miejsc oraz ich historię. Numery telefonów firm przewozowych można znaleźć w Centrach Informacji Turystycznej, często wystarczy też zapytać właściciela obiektu noclegowego. Przy dużym natężeniu ruchu w najbardziej obleganych okresach wakacyjnych zdarza się, że na transport z głównych plaż trzeba poczekać kilkanaście minut. Poniżej prezentujemy mapę z lokalizacją naszego parkingu.

Nie ma porozumienia w sprawie krakowskich meleksów. Kierowcy wózków elektrycznych mieli wczoraj przedstawić propozycje ograniczeń i zmian w… Zaostrza się spór między właścicielami pojazdów elektrycznych a urzędnikami miejskimi.

Ruchome wydmy to niezwykłe miejsce na mapie Polski, które zauroczyło nas od pierwsze